Kim Jong-un spet grozi z atomsko bombo
Severna Koreja je pripravljena uporabiti jedrsko orožje, je na prireditvi ob 69. obletnici korejske vojne dejal njen voditelj Kim Jong-un. Dodal je, da je država "popolnoma pripravljena na vsakršen vojaški spopad" z ZDA, sosednji Južni Koreji pa je zagrozil z uničenjem v primeru poskusa strmoglavljenja njegovega režima.