Kaloh o nepodpisu "famozne" izjave o zvestobi: Razmišljam s svojo glavo
Poslanec SDS Dejan Kaloh je danes na omrežju X zapisal, da je bilo njegovo politično delovanje vedno "v duhu pomladnih vrednot, poslansko delo pa vedno v dejanjih za dobrobit državljanov in državljank, in bo tako tudi ostalo". Zato se mu podpisovanje izjave, s katero bi se zavezal, da bo do konca mandata deloval kot član SDS, ne zdi potrebno.