V NSi razočarani, Ljudmila Novak "ne bo obupala"
Kandidatka NSi za predsednico republike Ljudmila Novak je v prvem odzivu na rezultate današnjega prvega kroga predsedniških volitev poudarila, da si je zagotovo želela zmage in se je zanjo tudi trudila, a ljudje so se odločili, kot so se odločili. Svojo neuvrstitev v drugi krog je pospremila z besedami, da zaradi tega ne bo obupala.