Novinarji TV Slovenija sesuli Jadranko Rebernik: Nič nisi storila, da bi nas zaščitila pred Urbanijo ali Požarjem!
Potem ko je bivša odgovorna urednica Informativnega programa TV Slovenija Jadranka Rebernik svojo naslednico Polono Fijavž pozvala, naj ustavi pogrom nad novinarji, so se oglasili v Aktivu novinarjev IP TVS in Rebernikovi natresli goro očitkov na račun njenega urednikovanja. Med drugim po njihovem ni zaščitila novinarjev pred pritiski uprave RTVS in zunanjih akterjev ter nasploh ni ničesar storila za izboljšanje delovnih pogojev in preprečitev zdravstvenih težav podrejenih; očitajo pa ji še zanikrn odnos do podrejenih in zanič opravljanje uredniškega dela.