Po Macronu pri Trumpu tudi Angela Merkel
Nemška kanclerka Angela Merkel se bo danes na delovnem srečanju sešla s predsednikom ZDA Donaldom Trumpom, s katerim bosta imela tudi skupno novinarsko konferenco. Njen obisk bo malce skromnejši od državniškega, ki ga je v sredo sklenil francoski predsednik Emmanuel Macron, vendar bodo teme podobne.