Nekdanji nadzorniki Luke Koper še tretjič pred sodišče
Osem nekdanjih članov nadzornega sveta Luke Koper se bo moralo pred koprskim okrožnim sodiščem že tretjič soočiti z odškodninsko tožbo v višini skoraj 20 milijonov evrov, na spletni strani poroča Delo. Vrhovno sodišče je namreč razveljavilo sodbo v zvezi z domnevnim oškodovanjem družbe zaradi naložbe na Slovaškem.