Lidija Glavina odstopila iz nadzornega sveta Telekoma Slovenije
Nekdanja predsednica uprave Slovenskega državnega holdinga (SDH) Lidija Glavina je podala odstopno izjavo z mesta predsednice in članice nadzornega sveta Telekoma Slovenije. Kot so v družbi navedli v sporočilu za javnost, objavljenem na spletni strani Ljubljanske borze, se je za odstop odločila iz osebnih razlogov.