Epidemija podaljšana, omejitev zbiranja dvignjena na 50 ljudi
Vlada je danes spremenila določbe o omejitvi zbiranja ljudi zaradi epidemije covida-19. Kot je za STA potrdil minister za notranje zadeve Aleš Hojs, so jo z 10 dvignili na 50. Z več odloki pa je vlada tudi opredelila obisk športnih, kulturnih in drugih prireditev, in sicer pri 50 odstotkih sedišč za cepljene, testirane in prebolevnike.