Tudi Von der Leynova v samoizolaciji: bila je na dogodku, ki se ga je udeležila okužena oseba
Predsednica Evropske komisije Ursula von der Leyen je danes sporočila, da je v samoizolaciji. Pretekli torek je bila namreč na dogodku, ki se ga je udeležila tudi oseba, okužena z novim koronavirusom. Sama je bila v četrtek negativna na testiranju, prav tako je negativen izvid dobila danes.