Pahor, Janša in Zorčič so se cepili s tretjim odmerkom
S tretjim odmerkom cepiva proti covidu-19 so se cepili tudi predsedniki republike, DZ in vlade. Kot je razvidno iz objav na družbenih omrežjih, je predsednik republike Borut Pahor poživitveni odmerek prejel danes, predsednik vlade Janez Janša v ponedeljek, predsednik DZ Igor Zorčič pa prejšnjo sredo.