NLB umaknila 11-milijonski odškodninski tožbi zoper nekdanje šefe: to je navedla kot razlog
NLB je umaknila odškodninski tožbi, ki ju je vložila zoper nekdanje uprave. S tem se je odpovedala skoraj 11 milijonov evrov vrednima tožbama. V banki so dejali, da se postopki na sodišču vlečejo predolgo in da so stroški previsoki, je poročala TV Slovenije.