Tožilstvo bi Andreja Šiška za leto in štiri mesece poslalo za rešetke
Na mariborskem sodišču so včeraj v sojenju Andreju Šišku in Mateju Lesjaku sklenili glavno obravnavo in začeli zaključne besede kljub temu, da je sodnica Vanja Verdel Kokol v četrtek zaključne besede napovedala šele za naslednji teden. Kot piše Večer, je tožilstvo za Šiška predlagalo leto in štiri mesece zapora, za Lesjaka pa pogojno kazen.