Podkupnine v zdravstvu: obtoženi vztrajajo, da so nedolžni
Na Okrožnem sodišču v Ljubljani se je včeraj nadaljeval predobravnavni narok za obtožene v odmevni korupcijski aferi v zdravstvu. Tokrat je pred sodnico Dejano Fekonja stopil nekdanji vodja ortopedije v celjski bolnišnici Samo Karel Fokter, ki mu obtožnica med drugim očita kaznivo dejanje nedovoljenega sprejemanja daril. Izrekel se je za nedolžnega.