Hrvati se režijo Slovencem, ki so v Splitu pozabili zategniti ročno in avto jim je "zlezel" v morje (VIDEO)
Modra opel corsa ljubljanske registracije je včeraj med čakanjem na trajekt v splitskem pristanišču končala v morju. Vsi potniki so se pravočasno rešili in nihče ni bil poškodovan. Ob pomoči potapljačev in žerjava so avtomobil rešili iz morja.