Zdaj je znano: toliko denarja bodo za srebro dobili odbojkarji
Vlada republike Slovenije je na družbenem omrežju Twitter sporočila, da bo odbojkarski reprezentanci, ki je na nedavnem evropskem prvenstvu osvojila srebrno medaljo, namenila denarno nagrado v višini 50.000 evrov. Kolajno sodi med izjemne športne dosežke, je vlada zapisala v obrazložitvi.