Protesti zaradi ugrabitve in umora 15-letnice odnesli romunskega notranjega ministra
Po protestih zaradi nezadovoljstva z odzivom policije na izginotje in smrt 15-letnega dekleta je včeraj odstopil romunski notranji minister Nicolae Moga, poroča francoska tiskovna agencija AFP. "To odločitev sem sprejel, da bi ohranil vsaj del ugleda ministrstva, ki ga je napačno ravnanje nekaterih zaposlenih močno okrnilo," je pojasnil.