Marjan Šarec spet udaril po Janševi vladi na FB: Maske (brez gumic ali z njimi) padajo
Malo več kot mesec dni je minilo od začetka delovanja nove vlade, a občutek je, da deluje že vsaj pol leta. Toliko se je namreč nabralo v tem času takšnih in drugačnih čudnih pripetljajev, ki jih težko dojemamo kot naključje, na svojem FB profilu piše prejšnji premier, zdaj predsednik največje opozicijske stanke LMŠ Marjan Šarec.