V DZ preventivno omejili prisotnost novinarjev
V DZ bosta za novinarje do nadaljnjega zaprti novinarska in radijska soba, prav tako sej DZ in delovnih teles novinarji ne bodo mogli spremljati na balkonu velike dvorane ali v sejnih sobah. Vstop novinarjem bo omogočen le v preddverje male parlamentarne dvorane, kjer bodo pripravili začasno novinarsko središče, so sporočili iz DZ.