Število hospitaliziranih bolnikov s covidom-19 raste, bolnišnice se pripravljajo na sprejem novih pacientov
Minister za zdravje Tomaž Gantar se je na sestanku s predstavniki bolnišnic, ki imajo oddelke za bolnike s covidom-19, dogovoril, da se znova vzpostavi način dela, kot je veljal v času epidemije. Bo pa tokrat organizacija dela brez zapiranja bolnišnic zahtevnejša, je pojasnil za STA. Zato bodo najverjetneje potrebne prerazporeditve osebja.