V Ljubljano se je zgrnilo več tisoč protestnikov: Mamo vas na Tarči (FOTO in VIDEO)
Danes so se kolesarji v protest proti ukrepov vlade v času epidemije novega koronavirusa znova podali na ulice več slovenskih mest. Poleg Ljubljane, kjer se jih po nekaterih ocenah zbralo okoli 10.000, so se kolesarji t. i. vseslovenski vstaji pridružili še v Mariboru, Kopru in Celju. Slišati je bilo sicer širše nezadovoljstvo tudi z mediji.