Minister Hojs hoče vedeti, kaj se je v Slovenski Bistrici dogajalo med policijo in vardo
Minister za notranje zadeve Aleš Hojs je v. d. generalnega direktorja policije Antonu Travnerju naročil, da o dogajanju v Slovenski Bistrici, ko so pripadniki t. i. Štajerske varde na tamkajšnji policijski postaji zahtevali pojasnila, pripravi odzivno poročilo. Po mnenju Hojsa je obnašanje "vardistov" povsem neprimerno, so sporočili z ministrstva.