Slovenski gasilci so bili prisiljeni odpovedati misijo na Korziki
Zaradi razmer v Sloveniji po ujmi so bili gasilci primorani odpovedati sodelovanje na misiji v okviru projekta premeščanja gasilskih enot znotraj EU, je za STA danes sporočila Gasilska zveza Slovenije. Slovenski gasilci so načrtovali, da bodo v drugi polovici avgusta na Korziki izvajali usposabljanja in pomagali lokalnim gasilcem.