Med čiščenjem po poplavah v Črni deset zastrupitev z ogljikovim monoksidom
Med odpravljanjem posledic poplav v Črni na Koroškem se je včeraj 10 oseb zastrupilo z ogljikovim monoksidom. Plinu je bilo sicer izpostavljenih 32 oseb. Zastrupljene osebe, med njimi sedem vojakov, so odpeljali na bolnišnično zdravljenje, kjer so ostale na opazovanju, je sporočila Slovenska vojska (SV).