Protestniki v Budimpešti: "Ne bomo sužnji" in "Fidesz mafija"
V Budimpešti so včeraj na pobudo opozicije potekali novi množični protesti proti konservativni vladi madžarskega premierja Viktorja Orbana, ki jih je sprožila nova delovna zakonodaja. Na ulicah in trgih madžarske prestolnice se je popoldne zbralo približno 10.000 protestnikov, poroča nemška tiskovna agencija dpa.