Okrajno sodišče v Mariboru iz razloga smotrnosti ustavilo postopek zoper prvo udeleženko protesta dijakov
Okrajno sodišče v Mariboru je po navedbah zagovornika Dina Bauka ustavilo postopek zoper prvo dijakinjo, ki je bila zaslišana pred sodnikom za prekrške zaradi sodelovanja na februarskem mirnem protestu za vrnitev v šolske klopi. Ustavitev postopka je napovedana tudi za drugega zaslišanega dijaka, a za tega odvetnik še ni prejel pisnega sklepa.