KORONAVIRUS: Od 16 novih okužb jih je kar 13 v hrastniškem domu starejših
V Sloveniji so v soboto na okužbo z novim koronavirusom testirali 565 oseb in potrdili 16 pozitivnih primerov, od tega 13 v domu starejših v Hrastniku. Iz bolnišnice so odpustili dva bolnika s covidom-19, tam jih ostaja 21. Na intenzivni negi so štirje bolniki, novih smrtnih primerov v soboto ni bilo.