NLB je izgubila še eno tožbo glede hrvaških varčevalcev, tokrat mora plačati 600 tisočakov
NLB je po informacijah TV Slovenija v začetku maja izgubila še eno tožbo zaradi prenesenih deviznih vlog na Hrvaškem. Sodišče banki nalaga plačilo 600.000 evrov.