Bizaren incident pri Novem mestu: voznik poskušal zažgati avto, mimoidoči s kamenjem obmetavali policiste
Novomeški policisti so ob sredinem izvajanju poostrenega nadzora naleteli na 33-letnega voznika brez veljavnega vozniškega dovoljenja, ki se je uprl njihovi nameri za zaseg vozila. Obvladali so ga šele z uporabo prisilnih sredstev, a sta jih nato dve drugi osebi napadli s kamenjem. Obema so odvzeli prostost, vozniku pa izdali plačilni nalog.