Šesterica Slovencev na otvoritvi sezone v Söldnu
S sobotnim in nedeljskim veleslalomom se bo v Söldnu tradicionalno odprla nova sezona svetovnega pokala v alpskem smučanju. Na ledeniku Rettenbach bo nastopilo šest Slovencev, štiri smučarke bodo na startu ženskega veleslaloma, dva tekmovalca na startu moškega, so danes sporočili iz Smučarske zveze Slovenije.