Iranski zunanji minister: Američani mi niso odobrili vizuma za obisk ZN v New Yorku
Iranski zunanji minister Mohamed Džavad Zarif je danes povedal, da mu ZDA niso odobrile vizuma za obisk sedeža Združenih narodov v New Yorku. O tem ga je obvestil generalni sekretar ZN Antonio Guterres, poroča francoska tiskovna agencija AFP. ZDA tega uradno niso potrdile.