Vlada naredila korak nazaj, PCT ni več obvezen za delavce na domu in na odprtih prostorih črpalk
Od včeraj izpolnjevanje pogoja PCT ni več potrebno za delavce, ki delo opravljajo na domu, uporabniki na bencinskih servisih pa ga morajo izpolnjevati le pri kupovanju blaga v zaprtih prostorih. Vlada je namreč v četrtek spremenila odlok o načinu izpolnjevanja pogoja PCT.