Janša: Ta koalicija bo "nočna mora", Šarca bo še "zelo bolela glava"
Vsak dan, dokler bo vladna koalicija pod vodstvom premierja Marjana Šarca vodila izvršilno oblast, bo dan izgubljenih priložnosti za Slovenijo, je pred glasovanjem o listi ministrskih kandidatov v DZ ocenil predsednik SDS Janez Janša. Vodenje koalicije "šestih strank, od katerih ima ena nadkoalicijski status", pa bo za Šarca nočna mora, je dodal.