Novo razočaranje za slovenske nogometaše: remi z Norveško in izpad v ligo D
Slovenska nogometna reprezentanca je na predzadnji tekmi lige narodov v Stožicah igrala 1:1 (1:0) proti Norveški in izpadla v ligo D. Izbranci Igorja Benedejčiča bodo zadnjo tekmo igrali v ponedeljek v Sofiji proti Bolgariji.