Igor Benedejčič bo vodil slovensko nogometno reprezentanco na zadnjih dveh tekmah lige narodov
Slovenska nogometna reprezentanca bo zadnji tekmi lige narodov proti Norveški doma 16. novembra in Bolgariji v gosteh 19. novembra igrala pod vodstvom Igorja Benedejčiča, so sporočili z Nogometne zveze Slovenije. Benedejčič je pri prejšnjem selektorju Tomažu Kavčiču opravljal vlogo pomočnika.