Šarec prihaja na mejo s Hrvaško
Predsednik vlade Marjan Šarec si bo v ponedeljek skupaj z ministrom za notranje zadeve Boštjanom Poklukarjem in generalno direktorico policije Tatjano Bobnar ogledal razmere na meji s Hrvaško na območju občin Ilirska Bistrica, Kostel in Črnomelj. Sestal se bo tudi z župani teh občin.