Prijavljeni ste kot
26. jun. 2017
Po poročanju uprave za zaščito in reševanje so včeraj iz morja reševali dve osebi, ki sta izgubili življenje.
Slovenija bo razsodbo arbitražnega sodišča o meji s Hrvaško spoštovala, je v pogovoru za Delo napovedal premier Miro Cerar, ki to pričakuje tudi od Hrvaške.
25. jun. 2017
Vselej nekaj prodajam, o sebi pravi Filip Pesek. Podjetni 22-letnik se je s košarkarsko-študijskega izleta v Ameriki vrnil poln idej in načrtov, zdaj pa posameznikom in podjetjem svetuje, kako sebe in svoje produkte učinkoviteje prodajati.
Po dobro obveščenih virih naj bi spornega iranskega poslovneža Iraja Farrokhzadeha, ki je od decembra 2008 do decembra 2010 v NLB opral okoli milijardo dolarjev, povabil takratni prvi človek banke Marjan Kramar.
Po besedah šefa KB 1909 Borisa Perica je bila dvojna transakcija z odgovornim urednikom Mladine Grego Repovžem pri nakupu deleža Mladine »garant za dogovorjeno ceno«!?
Če bo jeseni na referendumu propadel zakon o drugem tiru, bosta SD in Desus zapustili vlak Mira Cerarja, volitve pa bodo decembra ali januarja, je prepričan samostojni poslanec Andrej Čuš.
Vera Mihatovič, razvpita nadzornica Factor banke in finančnica ACH, danes kot »uspešna poslovna ženska« potuje po svetu.
Predsednik stranke SDS Janez Janša je v nagovoru na prireditvi ob državnem in občinskem prazniku v Grosupljem povedal, da so bile med odločitvijo za samostojno Slovenijo in dejanji velike razlike.
Vili Kovačič iz pobude DavkoplacevalciSeNeDamo napoveduje kazensko ovadbo zaradi "velike goljufije davkoplačevalcev s strani vlade Mira Cerarja."
Potem ko so bile nekatere ceste na Severnem Primorskem zaradi podrtega drevja in kamenja na cestiščih čez dan neprevozne, so se razmere glede na podatke Prometno-informacijskega centra za državne ceste v glavnem uredile.
Ta teden je pričakovati odločitev ministrice za zdravje Milojke Kolar Celarc o usodi programa otroške kardiologije v UKC Ljubljana.
Kljub začetku šolskih počitnic se delo na sodiščih nadaljuje. Prihodnji teden tako med drugim v Kopru prinaša sojenje v zadevi Kobra zaradi preprodaje drog, pa tudi sojenje zaradi goljufije na škodo EU.
Uboj znanega gledališkega in televizijskega igralca in režiserja Gašperja Tiča še vedno odmeva. Ob pomanjkanju uradnih informacij se pojavljajo številne špekulacije in teorije, kljub temu pa vse kaže na to, da je Tič živel dvojno življenje. A tudi dobro služil z denarjem davkoplačevalcev.
Preiskovalna komisija o ugotavljanju zlorab v slovenskem bančnem sistemu ter ugotavljanju odgovornosti za drugo sanacijo bančnega sistema danes nadaljuje z zaslišanji prič, tokrat je na sejo vabljen nekdanji direktor urada za preprečevanje pranja denarja Andrej Plausteiner. Beseda bo najbrž tekla predvsem o sumu pranja iranskega denarja v NLB.
Na Bledu, v Bohinju in Kranjski Gori trenutni obisk in rezervacije kažejo na zelo dobro poletno turistično sezono.
Na Sveti gori bodo danes ob 16. uri pripravili slovesno sveto mašo ob 300-letnici kronanja podobe Svetogorske Matere Božje, ki jo bo vodil apostolski nuncij v Sloveniji Juliusz Janusz.
Danes bodo ob prehodu vremenske fronte nevihte z močnejšimi nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča. V noči na ponedeljek se bo vreme umirilo.
Postopek arbitraže za Hrvaško postal nepopravljivo kompromitiran, vtraja hrvaška predsednica Kolinda Grabar-Kitrović