Šabeder obžaluje, da v Celju ni bilo sestanka s primarnimi zdravniki
Minister za zdravje Aleš Šabeder obžaluje, da danes v Celju ni bilo sestanka s primarnimi zdravniki o njihovi preobremenjenosti. Sešel se je namreč le z vodstvom ZD Celje in predstavniki občine. Kot so sporočili z ministrstva, se je Šabeder sicer želel takoj seznaniti z razmerami na terenu, da bi lahko čim hitreje skupaj našli najboljše rešitve.