Šarec gre na obisk k Angeli Merkel
Novi slovenski premier Marjan Šarec bo prihodnji petek odpotoval na delovni obisk v Berlin, kjer se bo srečal z nemško kanclerko Angelo Merkel, so so danes sporočili iz kabineta predsednika vlade. Kot je bilo že napovedano, se bo pred tem v četrtek mudil v Bruslju, kjer se bo srečal s predstavniki evropskih institucij.