Pri Podlehniku ustavili Slovenca, ki je v kombiju tihotapil 25 migrantov
Slovenski policisti so v četrtek zvečer na območju Podlehnika ustavili kombinirano vozilo ljubljanskega registrskega območja, ki ga je vozil 43-letni slovenski državljan. V tovornem delu je po navedbah Policijske uprave Maribor prevažal 25 prebežnikov, ki so nedovoljeno vstopili v državo na zeleni meji med Hrvaško in Slovenijo.