Tako lahko voznik začetnik hitro ostane brez vozniškega dovoljenja
Celjski policisti so v petek zaradi prekrškov v cestnem prometu dvakrat ustavili voznika začetnika. Najprej zjutraj, ker je kljub prostemu levem pasu vozil po desnem pasu avtoceste, nato še okoli poldneva, ker je na cesti od Maribora proti Ljubljani hitrost prekoračil za več kot 60 kilometrov na uro. V drugo so mu odvzeli vozniško dovoljenje.