Reporter
E-novice
Digitalna naročnina
Reporter
Naroči

Milena Miklavčič, pisateljica in publicistka

Življenje ti lahko uničijo že, če nepremišljeno pokritiziraš ženske, če v javnosti izpoveš vero, politično prepričanje, pozitiven odnos do Trumpa ali konoplje

milena miklavcic pl2.jpg

Milena Miklavčič



Velikost pisave

Manjša
Večja
 

V času, ki ga živimo danes, ki je obilo zaznamovan z odtujenostjo, ko boleče pogrešamo pristne medsebojne odnose, je pogovor v žlahtnem pomenu besede malodane že povsem izginil. Socialna omrežja so postala sodnik in rabelj hkrati. Iz dneva v dan se tvori več skupin in podskupin, ki drugače misleče obravnavajo kot nebodijihtreba. Bognedaj, da rečeš kakšno na račun beguncev, tehnologije 5 G, chemtraillov, gejev, pasjih ljubljenčkov. Življenje ti lahko uničijo že, če nepremišljeno pokritiziraš ženske, če v javnosti izpoveš vero, politično prepričanje, pozitiven odnos do Trumpa ali konoplje. 

Odkrito vam povem: pride kakšen dan, ko (ne)svobodo, ki smo jo živeli nekoč, prav pogrešam. Še pred letom ali dvema bi se raje v tla vdrla kot zapisala kaj podobnega.

KOLUMNA V TISKANEM REPORTERJU IN TRAFIKI24

Ključne besede

Zadnje izjave tedna


Reporter

Ostanite obveščeni


Prejmite najboljše vsebine iz Reporterja neposredno v svoj poštni predal.

REPORTER MEDIA, d.o.o. © 2008-2025

 

Vse pravice pridržane.