Nesreča zaprla gorenjsko avtocesto pri Hrušici
Gorenjska avtocesta, ki je bila zaradi prometne nesreče dobre pol ure zaprta med Hrušico in predorom Karavanke proti Avstriji, je spet prevozna. Promet za zdaj poteka samo po prehitevalnem pasu. V nesreči sta bili po podatkih Policijske uprave Kranj udeleženi dve vozili. Še vedno je promet zgoščen na več prometnicah po državi.