Zaradi zlorabe položaja ovadeni trije vodilni iz bolnišnice v Murski Soboti
Po sporočilu s Policijske uprave Murska Sobota, da so podali kazensko ovadbo proti trem fizičnim osebam zaradi utemeljenega suma storitve več kaznivih dejanj zlorabe uradnega položaja ali uradnih pravic, spletni portal Vestnik.si piše, da naj bi ovadili tri vodilne iz soboške bolnišnice.