Reporter
Reporter
Naroči

Umor v Tržiču


Tržičan je v četrtek zvečer v večstanovanjski hiši v Tržiču med nasilnim prepirom in prerivanjem ubil domačina. Oba sta znanca policije in so ju že obravnavali zaradi različnih nezakonitih dejanj. Osumljenec je po dejanju s kraja pobegnil, vendar so ga kmalu izsledili in prijeli, so sporočili s Policijske uprave Kranj.

Bobo

STA
 

Velikost pisave

Manjša
Večja
 

V skladu s predpisi so kriminalisti osumljencu v četrtek že odvzeli prostost, nadaljujejo pa z zbiranjem obvestil v smeri utemeljevanja suma kaznivega dejanja uboj, za katerega je predpisana kazen do 15 let zapora. Kot je za STA povedal predstavnik za odnose z javnostjo na Policijski upravi Kranj Bojan Kos, osumljenca še niso privedli k preiskovalnemu sodniku.

Po neuradnih podatkih, ki jih vedo povedati domačini, se je uboj zgodil v večstanovanjski hiši na Koroški cesti v Tržiču. Umrli naj bi bil en izmed skupine šestih moških, v starosti od 40 do 50 let, ki nimajo urejenih bivalnih razmer in se potikajo po Tržiču. Člani skupine naj bi se med seboj večkrat sporekli, iz skupine pa po neuradnih in nepreverjenih podatkih prihaja tudi osumljenec.

Ključne besede
Reporter

Ostanite obveščeni


Prejmite najboljše vsebine iz Reporterja neposredno v svoj poštni predal.

REPORTER MEDIA, d.o.o. © 2008-2025

 

Vse pravice pridržane.