Reporter
Reporter
Naroči

Skrito življenje ljubljanske igralske elite


Nenadna smrt z ubojem dramskega igralca Gašperja Tiča je med igralci in medijskimi osebnostmi z radijskih postaj in televizij, kjer je bil Gašper Tič gost ali sodelavec, nezaželena tema.

gasper-tic_mgl.jpg
MGL
Gašper Tič

Biserka Karneža
 

Velikost pisave

Manjša
Večja
 

V Ljubljani je vprašanje drog, o čemer je seznanjena kriminalistična policija, izjemno veliko. Droga je splošno razširjena, podatki o tem, kdo vse so uživalci, so osupljivi. Tudi v stanovanju pokojnega 44-letnega igralca Gašperja Tiča, kjer ga je ubil 20-letni Stefan Cakić, je bila najdena v preiskavi večja količina kokaina. Gre za drogo, ki jo je do poznih jutranjih menda mogoče dobiti tudi v nočnem Klubu 12 v Šentvidu, kamor zahajajo znani igralci in estradniki.



V tiskani izdaji in v Trafiki24 več o tem, zakaj je Tičeva smrt med igralci in medijskimi osebnostmi, ki so ga poznale, nezaželena tema; o uročeni predstavi Pes, pizda in peder; kaj je o svoje poznanstvu s Tičem in okoliščinah igralčeve smrti povedal Sebastijan Cavazza; o druženju igralcev v nočnem klubu s turbo folk glasbo; o jeznem odzivu Bernarde Oman; o presenečenju igralskih kolegov, ko so izvedeli za Tičevo zasebno življenje; o prizadetosti Tanje Ribič; kako je Violeta Tomić zanikala prijateljstvo s pokojnim igralcem; o molku Nataše Tič Ralijan.

Reporter

Ostanite obveščeni


Prejmite najboljše vsebine iz Reporterja neposredno v svoj poštni predal.

REPORTER MEDIA, d.o.o. © 2008-2025

 

Vse pravice pridržane.