Reporter
E-novice
Digitalna naročnina
Reporter
Naroči

Jan Oblak bo branil proti Realu


Slovenski vratar Jan Oblak bo v prvi postavi danes ob 20.45, ko se bosta v prvi četrtfinalni tekmi lige prvakov pomerila Atletico Madrid in madridski Real, je po poročanju francoske agencije AFP odločil trener Atletica Diego Simeone.

Reuters

STA
 

Velikost pisave

Manjša
Večja
 

Oblak je bil junak zmage na srečanju z Bayernom iz Leverkusna, ko je Atletico v osmini finala lige prvakov po streljanju enajstmetrovk s 3:2 izločil nemškega prvoligaša. Slovenski reprezentant je ubranil eno enajstmetrovko, premagan pa je bil zgolj dvakrat. Igral je od 20. minute naprej, saj se je pred tem poškodoval prvi vratar Atletica Miguel Angel Moya.

Za Atletico bo spet igral tudi hrvaški napadalec Mario Mandžukić, ki je izpustil dve tekmi zaradi težav z gležnjem, vrača pa se tudi Raul Garcia.

Ključne besede
Reporter

Ostanite obveščeni


Prejmite najboljše vsebine iz Reporterja neposredno v svoj poštni predal.

REPORTER MEDIA, d.o.o. © 2008-2025

 

Vse pravice pridržane.