Za »pomočjo in družbo« prostitucija?
4. okt. 2011 9:20 Osveženo: 10:01 / 09. 8. 2017


Na uredništvu Reporterja smo dobili informacije, da naj bi pri družbi North d. o. o. iz Ljubljane, registrirani za »opravljanje svetovalnih storitev in marketinške dejavnosti«, dejansko napeljevali ženske v prostitucijo. Naslov družbe je na Šifrerjevi v Tomačevem na obrobju Ljubljane.
Ženske naj bi sprejemal Ferdinand Godec, ki se predstavlja kot g. Franko, in ponuja delo, »pomoč in družbo v gospodinjstvu«. Pomoč na domu menda potrebujejo upokojene ginekologinje, družinske zdravnice, psihoanalitiki, upokojeni umetniki… Med drugim od zainteresiranih iskalk zaposlitve, ki so po navadi v hudi finančni stiski, poleg standardnih vprašanj glede imena, delovnega statusa... zahteva še fotografijo, višino, težo, zakonski stan, posebne želje. Zanimivo, da išče ženske srednjih let, nekatere skuša po ovinkih potipati, ali so pripravljene na erotično masažo ali kaj več, nekaterim pa naj bi kar naravnost povedal, da so rojene za seks.
Prosimo vse ženske, ki so imele slabe izkušnje z družbo North oziroma g. Frankom, naj nam zaupajo svoje zgodbe na naslov: nenad.glucks@reporter.si
Privoščite si nemoteno branje
Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov.
Še nimate Trafika24 računa? Registrirajte se
Prijavljeni uporabniki z izpolnjenimi podatki profila berejo vsebine brez oglasov.
- preverjen e-naslov
- preverjena tel. številka
- popolni osebni podatki
- prijava na e-novice
Ste pravkar uredili podatke? Osveži podatke