Šurla: Ivan Simič in Franci Matoz sta razumela, da se je zamenjala oblast, Milan Krek pa tega še ni doumel
9. jun. 2022 7:48 Osveženo: 7:54 / 09. 6. 2022


Silvester Šurla, Aleš Kocjan in Tanja Starič za podkast Umetnost možnega
Prve poteze vsake nove vlade so menjave kadrov, kar je pričakovano in transparentno, o kadrovanju Golobove vlade pravi urednik Reporterja Silvester Šurla. Ivan Simič in Franci Matoz sta to razumela, Milan Krek pa ne, povzema odziv nekaterih nameščencev.
Šurla je gostoval v podkastu o politiki Umetnost možnega na RTV Slovenija, v katerem je bilo govora tako o kadrovskih potezah nove vlade ter o okosteneli birokraciji v državni upravi, ki ji ni kos skoraj noben nov minister.
Odkrito o politiki in medijih – Silvester Šurla (Umetnost možnega)
Predstavil je tudi svojo novo knjigo Ozadje Reporterja in Maga, opisal razvoj medijskega imperija stranke SDS in radikalizacijo stranke, ki obvladuje slovensko desnico. Na desni je prostor za urbano konservativno stranko, je prepričan – kdaj bo nastala in kdo jo bo vodil, pa je drugo vprašanje.
Privoščite si nemoteno branje
Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov.
Še nimate Trafika24 računa? Registrirajte se
Prijavljeni uporabniki z izpolnjenimi podatki profila berejo vsebine brez oglasov.
- preverjen e-naslov
- preverjena tel. številka
- popolni osebni podatki
- prijava na e-novice
Ste pravkar uredili podatke? Osveži podatke