Podirajo tabuje: Meje sprejemljivega pri opravljanju političnih funkcij
3. jul. 2022 20:00 Osveženo: 8:34 / 04. 7. 2022


Urška Klakočar Zupančič na rdeči preprogi pred častno četo SV
Imamo novo predsednico državnega zbora Urško Klakočar Zupančič, novega predsednika vlade Roberta Goloba, jeseni bomo dobili še svežega predsednika ali predsednico države, ki bo zamenjal Boruta Pahorja.
Bodo nove tri ključne politične osebnosti v državi prestavljale meje sprejemljivega pri opravljanja funkcij na katerih predstavljajo vse državljanke in državljane Republike Slovenije?
V Sloveniji poteka menjava političnih generacij. Kakšne nove običaje in navade bodo prinesle s seboj?
Ali je prav, da politika ne temelji na umišljeni samopomembnosti in avreoli, s katero so se obdajali marsikateri politiki starega kova?
Zakaj je vsako javno nastopanje vedno tudi potrjevanje in spreminjanje družbenega reda ter zato tudi samo zase politično, je pojasnil dr. Dejan Verčič, profesor na FDV in partner v družbi Herman & partnerji.
Nekdanja vodja državnega protokola Ksenija Benedetti nima nič proti sproščenemu obnašanju. Tudi obračanje hrbta gardi predsednice državnega zbora Urška Klakočar Zupančič je ni toliko zmotilo kot pa jo moti preusmerjanje pozornosti nase.
Se po janšizmu res končuje tudi era pahorjanstva?
VEČ V TISKANI IZDAJI REPORTERJA IN TRAFIKI24
Privoščite si nemoteno branje
Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov.
Še nimate Trafika24 računa? Registrirajte se
Prijavljeni uporabniki z izpolnjenimi podatki profila berejo vsebine brez oglasov.
- preverjen e-naslov
- preverjena tel. številka
- popolni osebni podatki
- prijava na e-novice
Ste pravkar uredili podatke? Osveži podatke