Janković ovaden zaradi afere s farmacevtko, grozi mu do štiri leta zapora
13. okt. 2016 9:28 Osveženo: 10:02 / 09. 8. 2017


Ljubljanski župan Zoran Janković je kazensko ovaden, ker naj bi od farmacevtke v zameno za službo v Ljubljanskih lekarnah zahteval spolne usluge, poroča Požareport. Grozi mu do štiri leta zapora.
Specializirano državno tožilstvo je prejelo kazensko ovadbo zaradi kaznivega dejanja sprejemanja koristi za nezakonito posredovanje, poroča Požareport. Pop TV je namreč lani razkril, da so Jankovića v prisluhih ujeli, kako je od farmacevtke zahteval spolne usluge, v zameno pa ji je pomagal dobiti službo za nedoločen čas v javnem zavodu Lekarna Ljubljana. Janković je očitke zanikal, farmacevtka Katarina Ravnikar pa ne.
Županova farmacevtka: iskali smo usodno žensko iz seksualnega škandala Zorana Jankovića
Pred nekaj dnevi je sicer župan Janković od notranje ministrice Vesna Györkös Žnidar zahteval, naj odstavi direktorja NPU Darka Majheniča.
Privoščite si nemoteno branje
Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov.
Še nimate Trafika24 računa? Registrirajte se
Privoščite si nemoteno branje
Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov.
Še nimate Trafika24 računa? Registrirajte se
Prijavljeni uporabniki z izpolnjenimi podatki profila berejo vsebine brez oglasov.
- preverjen e-naslov
- preverjena tel. številka
- popolni osebni podatki
- prijava na e-novice
Ste pravkar uredili podatke? Osveži podatke